Haber

Steam’de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 23 – 29 Ocak 2023

Buhar Üçüncü şahıslar tarafından veri tabanından oyun ve donanım bilgisi almak için oluşturulan SteamDB sitesinde yer alan bilgilere göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listedeki ilk 10, geçen haftayla hemen hemen aynı. Peki Steam’de haftanın en çok satan oyunları hangileri? Detaylar burada…

STEAM’DE HAFTANIN EN ÇOK SATILAN OYUNLARI – 29 OCAK 2023

  1. Buhar Destesi
  2. Hogwarts Mirası
  3. Ölü Uzay (2023)
  4. Ölü Uzay (2011)
  5. Kırmızı Ölü Kefaret 2
  6. Ölü Uzay Deluxe (2011)
  7. Ölü Uzay (2023)
  8. Hi-Fi ACİL
  9. Call of Duty Çağdaş Savaş 2
  10. Hogwarts Mirası

Bu hafta ilk iki sıralama geçen haftaki gibi. Steam Deck listenin başında yer alırken, lansmanına kısa bir süre kaldı. Hogwarts Mirası , ikinci sırada. Kısa bir süre önce lansmanı yapılan Dead Space’in yeniden yapımı listede üçüncü ve yedinci sırada yer aldı. 2011 yılında piyasaya sürülen Dead Space, listede dördüncü ve altın sırada yer aldı.

Rockstar Games’in vahşi batı temalı oyunu Red Dead Redemption 2 listede yer almaya devam ederken geçen haftaki dördüncü sıradan bir basamak geriledi. Xbox Bethesda Developer Direct etkinliği sırasında duyurulan Hi-Fi RUSH, geçtiğimiz hafta Steam’de en çok satan oyunlar arasına girmeyi başardı.

Ekim 2022’de piyasaya çıkan Call of Duty Modern Warfare 2, geçen hafta lisede beşinci sıradan dokuzuncu sıraya gerileyerek hala en çok satanlar listesinde yer alıyor. Son olarak, Hogwarts Legacy’nin farklı bir versiyonu var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu