Haber

Shanghai Disneyland Cuma Günü Yeniden Açılıyor

Çin’in doğusundaki Shanghai’da bir turist, Shanghai Disneyland’in girişinde poz veriyor, 3 Kasım 2021. (Fotoğraf: Ding Ting/Xinhua)

SHANGHAİ, 24 Kasım (Xinhua) — Resmi bir açıklamaya nazaran, Shanghai Disneyland tema parkı Cuma günü yine açılacak ve biletler Perşembe gününden itibaren satın alınabilecek.

Tema parkı denetimli bir kapasite ile yine açılacak. Birtakım alanlar, performanslar, yemek alanları ve dükkanlar süreksiz olarak kapalı olmayı sürdürecek yahut azaltılmış kapasite ile faaliyete geçecek. Ziyaretçiler tüm bilgileri Shanghai Disney Resort’un resmi uygulamasında kontrol edebilecek.

Shanghai Disney Resort’tan yapılan açıklamaya nazaran tüm ziyaretçilerin, yeşil Shanghai sıhhat karekodunu sunması, beden sıcaklıklarını ölçtürmesi, maske takması ve inançlı arayı müdafaası dahil olmak üzere Kovid-19 denetim önlemlerine harfiyen uyması gerekiyor.

Shanghai Disneyland ziyaretçilerin son 48 saatte alınmış bir negatif nükleik asit testi sonucu, tesislerin öteki kesitlerini ziyaret edenlerin ise evvelki 72 saatte alınmış negatif test sonuçlarını sunması gerekiyor.

Shanghai Disney Resort, Kovid-19 denetim gereklilikleri nedeniyle 31 Ekim 2022’de geçici olarak kapatılmıştı. Disneytown, Wishing Star Park ve tema otelleri 17 Kasım’da tekrar açılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu