Haber

Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası 2. Etap Siirt’te hazırlıklar sürüyor

Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından 15-17 Eylül 2023 tarihlerinde Siirt’te düzenlenecek olan Türkiye Yamaç Paraşütü Amaç Şampiyonası 2. Etabı için hazırlıklar devam ediyor.

Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Teşkilat ve Müsabakalar Meclis Başkanı Güner Akkaya, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Teknik Heyet Üyesi Siirt İl Temsilcisi Soner Yılmaz ve federasyon yetkilisi Mustafa Dağveren’e bu büyük etkinliğin detayları için Siirt Valisi ve Başkan Yardımcısı Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret etti.

Federasyon yetkililerinden yarışmanın önemi ve düzenleniş aşamaları hakkında bilgi alan Vali Hacıbektaşoğlu, etkinliğin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm lojistik desteğin sağlanacağını belirterek, Türkiye Hava Sporları Federasyonu yetkililerine teşekkürlerini iletti. . Türkiye Hedef Şampiyonası 2. Etabının Siirt’te düzenleneceğini kaydeden Vali Hacıbektaşoğlu, bu heyecan verici etkinliğin havacılık tutkunlarını bir araya getireceğini ve Türkiye’nin yeteneklerini gökyüzünde sergileme fırsatı sağlayacağını söyledi.

Türkiye Amaç Şampiyonası, havacılık tutkunlarını bir araya getirerek heyecanlı yarışların ve etkinliklerin düzenlendiği değerli bir platform olarak katılımcıları unutulmaz anlar ile buluşturmayı hedefliyor. – SİİRT

kangalajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu